Jesteś tutaj:  Strona główna  /  Oferta

Oferta

Meble
Meble Lasudar to produkty wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy mebel jest inny ze względu na różniące się od siebie sęki, pęknięcia czy przebarwienia. Meble, które tworzymy przeznaczone są do przestrzeni domowej, restauracyjnej, hotelowej oraz użyteczności publicznej. Na chwilę obecną w naszej ofercie znajdą Państwo meble z dwóch kolekcji: Grand Lake oraz Denver.

Meble wykonane są z drzewa ASPEN. Drewna średnio twardego, bardzo jasnego o pięknych zabarwieniach i wielu skarłowaciałych sękach. Jego niebywałą zaletą jest również to, iż nie przebarwia się wraz z upływem czasu na żółto, jak w przypadku sosny czy świerku.

W meblach Lasudar stosujemy najnowsze systemy okuć BLUM. Szuflady wysuwane są na prowadnicach tandem. Prowadnice umieszczone są pod szufladą, co sprawia, że są niewidoczne i przenoszą obciążenia rzędu od 30 – 60kg. Pracują bardzo cicho i lekko. Szuflady wyposażone są również w samoczynny docisk, co sprawia, że są jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Zawiasy posiadają spowalniacze, dzięki którym drzwi domykają się płynnie. Za pomocą jednego ruchu możemy łatwo i przyjemnie ściągnąć drzwi w przypadku przestawiania mebli.

Lasudar wykonuje meble na indywidualne życzenie klienta. Zawsze przy realizacji zlecenia, służymy doradztwem i zdobytym przez lata doświadczeniem. Dopasowujemy nasze realizacje pod konkretne wymiary i przestrzeń, w której ma się znaleźć określony mebel tak aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Regały
Nasze regały dzięki swej prostocie i wysokiej jakości produkcji idealnie komponują się z każdym wnętrzem domowym, biurowym oraz przestrzenią użyteczności publicznej.

Podobnie jak nasze meble, również regały wykonujemy ręcznie, w całości z naturalnego drewna. Montujemy je ręcznie systemem kołków, trzpieni i mimośrodów. Oczywiście każdą realizację wykonujemy zgodnie z życzeniami klienta. Elastyczność to nasz atut, który warto wykorzystać.

Tworzymy regały z litego drewna o grubości: 2 i 3 cm.
• Dębowe
• Bukowe
• Sosnowe

Place zabaw
Projekt Start-up
 

Meble Regały Place zabaw

 

© LASUDAR – Meble dobrze zrąbione Realizacja:  Intellect