Jesteś tutaj:  Strona główna  /  O nas

O nas

Z miłości do drewna
Lasudar Meble Dobrze Zrąbione to współczesna wizja przeszłości. To dar lasu. Meble, które tworzymy z pasją i dbałością o detale wykonane są w całości z naturalnego drewna. Sam proces produkcji odbywa się według starych, dobrych i sprawdzonych zasad stolarskich,  a każdy element jest obrabiany i mocowany ręcznie.

Tworząc meble Lasudar czerpiemy z bogatych stolarskich tradycji rodzinnych, sięgających pierwszej połowy XX wieku. To właśnie dziadek właściciela firmy tworzył znakomite meble, które do dnia dzisiejszego wypełniają salony. Dziadek przekazał wnukowi talent i zamiłowanie do drewna, zaś wiedzę, fach i doświadczenie stolarskie właściciel firmy zdobywał m. in. w Colorado (USA), miejscu słynącym w świecie z produkcji mebli najwyższej jakości.

W trosce o klienta
Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i realizacji mebli użytkowych do: kuchni, jadalni, salonów, sypialni, pokoi dziennych, dziecięcych i hotelowych, a także recepcji i restauracji. W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo zarówno meble o standardowych wymiarach, jak również meble wykonane na zamówienie, odpowiednio dopasowane do miejsca ich przeznaczenia.

Przywiązujemy olbrzymią wagę do tego, aby w efekcie końcowym realizacji wywołać uśmiech na twarzy klienta. Jesteśmy elastyczni w projektowaniu i realizacji naszych zamówień. Client service staramy się utrzymywać na najwyższym poziomie. Korzystamy tylko z najlepszych firm przewozowych tj. Raben i DB Schenker, gwarantujących szybkość i najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonych towarów.

W zgodzie z naturą
Codzienność w otoczeniu piękna Beskidu Sądeckiego nauczyła nas życia w harmonii z naturą, docenienia tego, czym obdarowuje nas ta ziemia. Szczególną wartość mają dla nas wszechobecne tu drzewa, dzięki którym możemy tworzyć część naszych realizacji. Dlatego też biorąc, chcemy również dać coś w zamian. Czujemy się zobowiązani do szczególnego dbania o otaczające nas lasy, dlatego przy każdej wycince drzew równocześnie prowadzimy proces zalesiania obszarów rolniczych. Dzięki takiemu działaniu jesteśmy pewni, że beskidzkie lasy w żaden sposób nie stracą na swej witalności, pięknie i sile.

 

 

© LASUDAR – Meble dobrze zrąbione Realizacja:  Intellect